Ebilgi Eczane Otomasyonu - Eczaneniz için geliştirilmiş yeni nesil eczane yönetim teknolojisi

Eczane Otomasyonu ile uyumlu
Ingenico Masaüstü ve Mobil Yazarkasa EFT-POS Cihazları

INGENICO IDE280 Masaüstü Yazarkasa Pos

Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı INGENICO IDE280 Masaüstü Yazarkasa Pos, Pavo işbirliği ile tasarlanmış yepyeni bir üründür.EMV Level 1, 2 ve PCI PTS 3.z sertifikaları ile eczaneler ve tüketiciler için güvenle işlem yapma imkanı sunar.

 • EBilgi Eczane Otomasyonu ile Uyumlu
 • EFT POS Pazarının lider şirketi Ingenico'dan tümleşik, kompakt ve özgün dizayn
 • Yazarkasa ve POS özelliklerini yeni nesilde birleştiren şık tasarım
 • Dokunmatik renkli ekranı ve kolay menüleri ile kullanıcı dostu
 • Taksit ve puan kazandırma özellikleriyle tüm anlaşmalı banka uygulamaları çalışmaya hazır
 • Ethernet ve GPRS ile kesintisiz iletişim
 • Pil modülü dahil olan modellerde elektrik kesintilerinde dahi çalışma imkanı
 • Programlanabilir kısım tuşları sayesinde hızlı ve hatasız kullanım

INGENICO IWE280 Mobil Yazarkasa Pos

Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı INGENICO IWE280 Yazarkasa Pos, Pavo işbirliği ile tasarlanmış yepyeni bir üründür.EMV Level 1, 2 ve PCI PTS 3.z sertifikaları ile eczaneler ve tüketiciler için güvenle işlem yapma imkanı sunar.

 • EBilgi Eczane Otomasyonu ile Uyumlu
 • Tüm ödeme türleri bir arada
  Akıllı, manyetik, nakit ve temassız ödeme türlerinin hepsini destekler.
 • Kesintisiz Haberleşme
  2. SIM özelliği ile operatör kaynaklı iletişim kesintilerinde alternatif operatör üzerinden haberleşme
 • Ortak Pos
  Türkiyedeki tüm bankaların kart uygulamalarını destekler.
 • Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran
 • Üstün pil performansı ile en yoğun günlerde bile yarı yolda bırakmaz
 • Masaüstü kullanımda ethernet üzerinden çalışabilir ek iletişim ünitesi

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hayır. “Ortak POS” uygulamasının öncüsü Ingenico tarafından geliştirilen iWE280 yeni nesil yazarkasa POS ile tek cihazda tüm banka uygulamalarını (taksit, ödül, puan, kampanya vb.) müşterilerinize sunabilirsiniz.

Yeni nesil yazarkasa POS ile işlem yapabilmek için GSM bağlantısı gereklidir. Çift SIM desteği sayesinde 2 farklı operatör ile çalışarak, operatör kaynaklı arıza, sinyal zayıflığı vb. sebeplerle yaşanabilecek olası işlem, dolayısıyla ticaret kayıplarının önüne geçersiniz.

Hayır. Tam tersine dokunmatik ekranlı iWE280 ile kullanım kolaylığı yaşarsınız. Kolay anlaşılır menüleri ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilir, işinize özel çözümleri kullanabilirsiniz. iWE280'in dayanıklı ekranında uzun zaman kullanımlardan sonra bile hassasiyet kaybı olmaz.

Evet. iWE280 temassız ödeme dahil tüm kartlı ödeme yöntemlerini desteklemektedir. iWE280 ile nakit, manyetik, akıllı, temassız kart ve mobil ödeme platformlarını kullanabilirsiniz.

Mükellef ilgili vergi dairesine kayıt yaptırdıktan sonra anlaşmalı bankasını arayarak POS uygulamasını yükletebilir.

Hayır. iWE280 yazarkasaPOS 2 farklı modülden oluşmaktadır. Kapıda veya masada ödeme alınırken sadece cihazın kullanılması yeterlidir. Bu sırada GPRS bağlantı kullanılır. iWE280 aparatı olan “iletişim ve sarj ünitesi” üzerinde ethernet ve sabit hat bulunmaktadır. Cihazı bu üniteye yerleştirdiğinizde şarj ederken aynı zamanda yedek iletişim seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Tabi ki. Aksesuar olarak satılan para çekmecesini alarak masaüstü yazarkasaPOS olarak da kullanabilirsiniz.

iWE280 Ingenico YazarkasaPOS Vodafone veya Turkcell hatları ile temin edilmektedir. İşyerinizde operatör kaynaklı sinyal sorunu olduğunda çağrı merkezimizi arayarak operatör değişikliği talep edebilirsiniz.

SIM kart, üzerinde banka uygulaması çalışan cihazlarla birlikte temin edilir. Banka uygulaması istemeyen işyerleri SIM kartlarını kendileri temin etmelidir. Anlaşmalı operatörlerden yeni alınacak hattın Ingenico APN tanımı yapılması gerekir. APN tanımını çağrı merkezi yapar. Ingenico ile anlaşması olmayan operatörlerden alınan SIM’ler maalesef çalışmayacaktır.

SIM kart banka uygulaması olan cihazın içinde ilk kurulumda ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Başka bir SIM kullanmak isterseniz çağrı merkezimize isteğinizi bildirmeniz gerekir. Aksi takdirde çalışmayacaktır. Kullanılacak SIM kart anlaşmalı bir operatöre ait olmalıdır. ( Vodafone ya da Turkcell)

İkinci bir SIM kart kullanmak isterseniz çağrı merkezimize isteğinizi bildirmeniz gerekir.

iWE280 ‘in standart ve barkod okuyuculu olmak üzere 2 farklı modeli mevcuttur. Bu sebeple satın almadan önce modeline karar verilmelidir. Satın alınan cihaz barkod okuyucusuz ise sonradan barkod okuyucu cihazı takılamaz.

iWE280 Uluslararası dayanıklılık standartı MIL STD 810F’e uygundur. 1,2 metreden düşmelere karşı dayanıklılığı benzerlerine kıyasla artırılmıştır. Ancak düşmelerden kaynaklı arızalar kullanıcı hatası kapsamında onarılır.

İngenico Yazar Kasa Talep Formu Bize Ulaşın

Biz Kimiz

Kurumunuza ya da eczanenize artı değer katacak tüm alternatifleri bir araya getirerek, sizleri doğru yönlendirmek bizim başlıca görevimiz.

EBilgi Hakkında

İletişim

İletişim güçtür, iletişimi etkili kullanabilenler, kendilerinin dünya deneyimlerini ve dünyanın onlar üzerindeki deneyimlerini değiştirebilirler.

Bize Katılın