profile1

INGENICO IDE280 Masaüstü Yazarkasa Pos
DETAYLI BİLGİ VE SATIŞ ŞARTLARI >>

Daha Fazla Bilgi ve Sıkça Sorulan Sorular İçin Tıklayınız
profile2

INGENICO IWE280 Mobil Yazarkasa Pos
DETAYLI BİLGİ VE SATIŞ ŞARTLARI >>

Daha Fazla Bilgi ve Sıkça Sorulan Sorular İçin Tıklayınız

INGENICO IWE280
Mobil Yazarkasa POS

Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı INGENICO IWE280 Yazarkasa Pos, Pavo işbirliği ile tasarlanmış yepyeni bir üründür.EMV Level 1, 2 ve PCI PTS 3.z sertifikaları ile eczaneler ve tüketiciler için güvenle işlem yapma imkanı sunar..

EBilgi Eczane Otomasyonu ile Uyumlu, Tüm ödeme türleri bir arada, Akıllı, manyetik, nakit ve temassız ödeme türlerinin hepsini destekler. Kesintisiz Haberleşme, 2. SIM özelliği ile operatör kaynaklı iletişim kesintilerinde alternatif operatör üzerinden haberleşme, Ortak Pos, Türkiyedeki tüm bankaların kart uygulamalarını destekler. Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran, Üstün pil performansı ile en yoğun günlerde bile yarı yolda bırakmaz, Masaüstü kullanımda ethernet üzerinden çalışabilir ek iletişim ünitesi.

Satış Şartları

         Nakit KDV Dahil 466 $

Kredi Kartı KDV Dahil 479 $


INGENICO IWE280 Masaüstü Yazarkasa Pos Hakkında daha detaylı bilgi almak için www.ebilgi.com.tr - 0 850 532 4963

INGENICO IDE280
Masaüstü Yazarkasa POS

Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı INGENICO IDE280 Masaüstü Yazarkasa Pos, Pavo işbirliği ile tasarlanmış yepyeni bir üründür.EMV Level 1, 2 ve PCI PTS 3.z sertifikaları ile eczaneler ve tüketiciler için güvenle işlem yapma imkanı sunar.

EBilgi Eczane Otomasyonu ile Uyumlu, Ortak Pos, Türkiyedeki tüm bankaların kart uygulamalarını destekler, Dokunmatik, renkli ve zor koşullara dayanıklı ekran.

Satış Şartları

Nakit KDV Dahil 330 $

Kredi Kartı KDV Dahil 343 $


INGENICO IDE280 Masaüstü Yazarkasa Pos Hakkında daha detaylı bilgi almak için www.ebilgi.com.tr - 0 850 532 4963