Ebilgi Eczane Otomasyonu - Eczaneniz için geliştirilmiş yeni nesil eczane yönetim teknolojisi

Ebilgi Eczane Otomasyonu

Ebilgi eczane otomasyonu, eczanede, eczacılarımız tarafından geliştirilmiş ve eczacılarımızın istekleri doğrultusunda sürekli gelişime açık bir eczane otomasyon yazılımıdır.

Kolay kullanım, gerçek işlevli ve stabil modül geliştirmeleri, bozulmalara karşı korumalı veritabanı ve yedekleme, eczane satış ve hareket bilgilerini tam olarak güvence altına alan yapısı ile şimdiye dek geliştirilmiş en hızlı ve güvenli eczane yazılımıdır.

Eczacıya fikir sunan raporlama özellikleri ve detaylı finans takibine olanak sağlayan yapısı ile eczanenizin ve personelinizin verimliliğine üst düzey katkıda bulunmaktadır.İlaç ve ilaç dışı ürünler, etken maddeler, ilaç etkileşimleri ve ilaç geri ödeme bilgilerini içeren bir veritabanı olan EBANK, eczacılarımız için geliştirilmiş pratik ve güvenilir bir farmasötik bakım asistanıdır ve doğru ve güncel ilaç bilgisine, Medula ekranında iken farklı bir programa ihtiyaç duymadan kolayca ulaşmanızı sağlar.

Tam Kasa Takibi

Tüm gelir giderler ini takip edebilme bu gelir giderler sonucuna göre kasadaki parayı takip edebilme, gün sonunda kasadaki para ile giriş çıkış sonucundaki hesabı birebir tutabilme imkanı.

Ebilgi Eczane Otomasyonu - Tam Kasa Takibi

Tam Stok Takibi

Rafında bir yıldan fazla kalan ürünü akip ederek karlılığı arttırabilme, günlük emanet ,emanet,veresiye satışlarını tek bir ekranda takip etme, kesin stok eşleşmesi.

Ebilgi Eczane Otomasyonu - Tam Stok Takibi

Tam Reçete Aktarımı

Gün içerisinde veya gün sonunda (bu aylık da olabilir) hastaya verilen ilaç miktarını ve özelliklerini detaylı takip edebilme,reçete ile ilgili her türlü detayı ayrıntılı bir şekilde tek tuşla görebilme ,kişi üzerine işlenmiş reçete ilgili her türlü ayrıntıyı tek ekranda görünteleyebilme (fiyat farkı,muayene ücreti,alındığı tarih,provizyon numarası vb.)

Ebilgi Eczane Otomasyonu - Tam Reçete Aktarımı

Detaylı Raporlama

Görmek istediğiniz her bir işlemi tek bir sayfada detayli görüntüleyebilme(günlük satışlar ,günlük harcamalar ,stok raporları,reçeteler ve reçeteye ait tüm bilgiler vb .) Tüm işlemleri kısa yoldan sadece ekranda görünteleyebilme.

Ebilgi Eczane Otomasyonu - Detaylı Raporlama

Gelişmiş Finans

Eczane ve muhasebe programı bir arada… Finans bölümünden yararlanarak banka hesapları, çekleri ,kredi kartlarını kolayca takip edebilme imkanı sağlar ve fatura kesebilme imkanı sunar.

Ebilgi Eczane Otomasyonu - Gelişmiş Finans

Uzaktan Erişim

Program ile ilgili her bir sorun ile anında uzaktan bağlantı ile destek sağlayıp en kısa sorunun çüzümüne destek sağlayıp çalışmayı devam ettirebilme imkanı sunar.

Ebank

İlaç ve ilaç dışı ürünler, etken maddeler, ilaç etkileşimleri ve ilaç geri ödeme bilgilerini içeren bir veritabanı olan EBANK, eczacılarımız için geliştirilmiş pratik ve güvenilir bir farmasötik bakım asistanıdır ve doğru ve güncel ilaç bilgisine, Medula ekranında iken farklı bir programa ihtiyaç duymadan kolayca ulaşmanızı sağlar.

EBank ilaç kaynağı ile;

İlaç-İlaç, İlaç-Semptom, İlaç-Besin, İlaç-Hastalık Etkileşimleri ile Uyarılar ve Özel Uyarıları reçete ve parekende işlemleriniz sırasında Ebank otomatik olarak size bildirir.İsterseniz kendinizde etkileşim bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

SUT Bilgilerine ulaşabilir ve ödeme koşullarını reçete veya diğer satış işlemleriniz sırasında tek tık ile kontrol edebilirsiniz.

Ebilgi Eczane Otomasyonu - Ebank

Fiyat Seçenekleri

Ebilgi eczane otomasyonu üç ayrı paket olarak eczanelerimize sunulmaktadır .

Kurulum, sınırsız kullanıcı ve program eğitimi her pakette standart olarak bulunmaktadır . Eczane müşteri ivmesi ve çalışan personel sayısı'nı göz önünde bulunarak uzaktan (telefonla) destek, birebir yerinde destek veya her iki hizmet paketini kapsayan fiyat seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Otomasyon

300 TL
Talepte Bulun
 • Program Kurulumu
 • Eğitim
 • Uzaktan Destek
 • Yerinde Destek
 • Sınırsız Kullanıcı

Uzaktan Destek

500 TL
Talepte Bulun
 • Program Kurulumu
 • Eğitim
 • Uzaktan Destek
 • Yerinde Destek
 • Sınırsız Kullanıcı

Tam Servis

800 TL
Talepte Bulun
 • Program Kurulumu
 • Eğitim
 • Uzaktan Destek
 • Yerinde Destek
 • Sınırsız Kullanıcı

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bu programın diğer programlardan farkı nedir?

Bu program kullanışlı arayüze sahip dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve tek tıkla bir çok işlem yapabilirsiniz. En önemlisi de kar, zarar ve stok takibini yapabilme imkanı sağlar bunu da kullanmaya başladığınızda programın faydalarını göreceksiniz.

Ben kullandiğim programdan memnunum neden düzenimi değiştireyim ki?

Bu programın size sağladığı en büyük avantaj eczanedeki tüm giriş çıkışları (stok,reçete takibi;satış raporu,yazar kasaba takibi,banka hesaplarını takibi ve kontrolunu yapabilme vb.) gibi birçok işleminizi sadece bu program üzerinden gerçekleştirerek hesaplarınızı kontrol edebilme özelliğine sahip olacaksınız. Ayrıca günlük kasa takibi yapabilme imkani ile çalışanlarınızla aranızdaki güvenirliği arttırarak daha mutlu ve huzurlu çalışma ortamı yaratmış olacaksınız.

Programın bana sağladiği en büyük avantaj ne olacak?

Satılan ve satılmayan ürününü tek bir sayfada görüntüleyip satışı iyi olan ürünle satışı zayıf ürünü depo aracılığı ile değiştirerek karlılığınızı arttırabilirsiniz. Sizin kişisel bilgileriniz programın özelliği sayesinde size özel şifreniz ile saklanarak sadece size ait olacak. Elektrik kesilse ya da bilgisayar kapansa bile hiçbir veri silinmiyor ve ağ ile çalışan diğer bilgisayarları etkilemeden programı kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Stoğumu ve kasamı tam tutabilir miyim?

EVET

EBilgi Eczane Otomasyonu Talep Formu Bize Ulaşın